Gå til hovedindhold
Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå

Xonox-home Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå

Xonox-homeBadeværelsesmøbelsætEAN: 4066432002278
5.864 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 5.864 kr hos ebuy24 DK. Historisk lavpris: 5.549 kr (april 2026).

Se pris på Xonox-home Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 5864 kr.
ebuy24 DK logo
ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
5.864 kr
Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå billede

Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå

Scout badmiljø hvid højglans, grå. Uden vask.Låge vendbar.Skuffe fuldt udtræk. Giv dit badeværelse den ultimative stil med vores badeværelsesmøbelsæt i trendy røget sølv og højglans hvid. Dets moderigtige design og højkvalitets håndværk skaber et moderne statement i dit hjem. Opdag den perfekte kombination af coolness og funktionalitet til dit badeværelse nu!

EAN: 4066432002278Varenr.: 61-X06B2B09

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Xonox-home Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Xonox-home Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1ebuy24 DK5.864 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, ebuy24 DK, til 5.864 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 5.549 kr. Produktet hører til kategorien Badeværelsesmøbelsæt.

Beskrivelse

Fra forhandleren ebuy24 DK:
Scout badmiljø hvid højglans, grå. Uden vask.Låge vendbar.Skuffe fuldt udtræk. Giv dit badeværelse den ultimative stil med vores badeværelsesmøbelsæt i trendy røget sølv og højglans hvid. Dets moderigtige design og højkvalitets håndværk skaber et moderne statement i dit hjem. Opdag den perfekte kombination af coolness og funktionalitet til dit badeværelse nu!

Specifikationer

Producent
Xonox-home
Materiale
MDF
Størrelse
190 cm x 191 cm
Artikelnummer (MPN)
61-X06B2B09

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
5.549 kr
Normalpris
5.828 kr
Lige nu
5.864 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Xonox-home Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå i 139 dage. Laveste pris i perioden er 5.549 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 5.864 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 5.828 kr.

Den nuværende pris på 5.864 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Scout badmiljø S55 hvid højglans, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr.5.864 kr315 kr (6%)
14. apr.5.549 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret