Gå til hovedindhold
Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

InvisibobbleHårnåleEAN: 4063528072634
79 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 79 kr hos Lyko DK.

Se pris på Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 79 kr.
Lyko DK logo
Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
På lagerNy vare
79 kr
Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs billede

Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

Præsenterer Invisibobble IB CLIPSTAR Petit Bijoux S-sættet, som indeholder 4 små hårklemmer i neutrale og elegante farver. Disse hårklemmer er omhyggeligt designet med HairLoveTech, hvilket sikrer et skånsomt greb, der minimerer skader. Med et elegant design og løftet om glade, sunde hår er de det perfekte valg til enhver anledning. Opgrader din hårstyling, mens du prioriterer pleje. Nyd et sikkert greb med markant mindre skade.Anvendelse:1. Åbn klipset ved at klemme armene sammen med fingrene. 2. Placer klipset i håret i den ønskede position.3. Slip spændet, så det lukker og fastgør håret. Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

EAN: 4063528072634Varenr.: 1960-247-0000

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lyko DK79 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lyko DK, til 79 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,6. Produktet hører til kategorien Hårnåle.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lyko DK:
Præsenterer Invisibobble IB CLIPSTAR Petit Bijoux S-sættet, som indeholder 4 små hårklemmer i neutrale og elegante farver. Disse hårklemmer er omhyggeligt designet med HairLoveTech, hvilket sikrer et skånsomt greb, der minimerer skader. Med et elegant design og løftet om glade, sunde hår er de det perfekte valg til enhver anledning. Opgrader din hårstyling, mens du prioriterer pleje. Nyd et sikkert greb med markant mindre skade.Anvendelse:1. Åbn klipset ved at klemme armene sammen med fingrene. 2. Placer klipset i håret i den ønskede position.3. Slip spændet, så det lukker og fastgør håret. Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs

Specifikationer

Producent
Invisibobble
Artikelnummer (MPN)
IB-CLW-PA-104

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs i 181 dage. Den nuværende pris er 79 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Invisibobble Fashion Clipstar Petit Bijoux 4 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. aug.79 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret