Gå til hovedindhold
XLC Chain Stay Protector - Small

XLC Chain Stay Protector - Small

XLCCykelkæderEAN: 4055149019631
Godt tidspunkt at købe
-48%51 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 99 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 51 kr hos Cykelexperten.dk. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på XLC Chain Stay Protector - Small

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 51 kr.
Cykelexperten.dk logo
Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
-48%51 kr
Før 99 kr
XLC Chain Stay Protector - Small billede

XLC Chain Stay Protector - Small

Neopren chainstay med velcro i smart look. Måler: 260x80x100 mm.Opsamler smuds fra kæden så det ikke kommer på stellet, og beskytter samtidig mod ridser.

EAN: 4055149019631Varenr.: 2500801500

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på XLC Chain Stay Protector - Small lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på XLC Chain Stay Protector - Small. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Cykelexperten.dk51 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Cykelexperten.dk, til 51 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Cykelkæder.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 51 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 181 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren Cykelexperten.dk:
Neopren chainstay med velcro i smart look. Måler: 260x80x100 mm.Opsamler smuds fra kæden så det ikke kommer på stellet, og beskytter samtidig mod ridser.

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
51 kr
Normalpris
74 kr
Lige nu
51 kr

PriceTracker har fulgt prisen på XLC Chain Stay Protector - Small i 181 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 74 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for XLC Chain Stay Protector - Small. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for XLC Chain Stay Protector - Small de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj51 kr18 kr (26%)
28. maj69 kr30 kr (30%)
7. mar.99 kr24 kr (32%)
6. mar.75 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret