Gå til hovedindhold
Deuter Trail 28 SL

Deuter Trail 28 SL

DeuterFriluftslivEAN: 4046051113128
1.049,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.049 kr hos Pro Outdoor.

Se pris på Deuter Trail 28 SL

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1049.95 kr.
Pro Outdoor logo
Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
1.049,95 kr
Deuter Trail 28 SL billede

Deuter Trail 28 SL

Trail 28 SL fra Deuter Deuter Trail 28 SL er en god dagtursrygsæk til vandring, med plads til 28 liter, gode lommer og rigtig godt bæresystem med gode indstillinger. Der er god plads til udstyr i rygsækken og der er adgang til hovedrummet fra fronten, hv

EAN: 4046051113128Varenr.: 130-3440421_43172Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Deuter Trail 28 SL lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Deuter Trail 28 SL. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Pro Outdoor1.049,95 krIkke på lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Pro Outdoor, til 1.049 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Friluftsliv.

Beskrivelse

Fra forhandleren Pro Outdoor:
Trail 28 SL fra Deuter Deuter Trail 28 SL er en god dagtursrygsæk til vandring, med plads til 28 liter, gode lommer og rigtig godt bæresystem med gode indstillinger. Der er god plads til udstyr i rygsækken og der er adgang til hovedrummet fra fronten, hv

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Deuter Trail 28 SL i 174 dage. Den nuværende pris er 1.049,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Deuter Trail 28 SL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Deuter Trail 28 SL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.1.049,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret