Gå til hovedindhold
Melamine skål Bone

Nobby Melamine skål Bone

NobbyTilbehør til fugleEAN: 4033766736650
187 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 187 kr hos Foder & Fritid.

Se pris på Nobby Melamine skål Bone

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 187 kr.
Foder & Fritid logo
Foder & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 dage
187 kr
Melamine skål Bone billede

Melamine skål Bone

Aftagelig skål i rustfrit stål; med indskåret håndtag; melamin er robust, stød- og ridsefrit; skridsikker; opvaskemaskine-sikker

EAN: 4033766736650Varenr.: 423485Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nobby Melamine skål Bone lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nobby Melamine skål Bone. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Foder & Fritid187 krIkke på lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Foder & Fritid, til 187 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2. Produktet hører til kategorien Tilbehør til fugle.

Beskrivelse

Fra forhandleren Foder & Fritid:
Aftagelig skål i rustfrit stål; med indskåret håndtag; melamin er robust, stød- og ridsefrit; skridsikker; opvaskemaskine-sikker

Specifikationer

Farve
Blå
Størrelse
L:22x7.5cm.700ml

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Nobby Melamine skål Bone i 101 dage. Den nuværende pris er 187 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Melamine skål Bone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Melamine skål Bone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj187 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret