

PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid)
Billigste pris lige nu: 669 kr hos Disconetto.dk.
Se pris på PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid)
1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 669 kr.
PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid)
Headset microphone for WISE bodypack transmitterPSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid)
Priser opdateret
Prisoversigt
Tilbuddet på PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid) lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
| # | Forhandler | Pris | Førpris | Rabat | Lager | Levering | Score | Handling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Disconetto.dk | 669 kr | – | – | På lager | 1-2 hverdage | 4.8 | Gå til butikKøb |
Om produktet
Pris og forhandlere lige nu
Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Disconetto.dk, til 669 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8. Produktet hører til kategorien Elektronik.
Beskrivelse
Headset microphone for WISE bodypack transmitterPSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid)
Prisudvikling og prishistorik
PriceTracker har fulgt prisen på PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid) i 174 dage. Den nuværende pris er 669 kr.
Prisændringer de seneste 6 måneder
Tabellen viser 1 prisændring for PSSO WISE Headset for Bodypack (cardioid). Kun ændringer i laveste pris vises.
| Dato | Laveste pris | Ændring | Forhandler |
|---|---|---|---|
| 9. mar.9. mar. 2026 | 669 kr | — | disconetto.dk |
Spar mere
Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.
Priserne på denne side er sidst kontrolleret
