Gå til hovedindhold
Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.

Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.

GokiBrætspilEAN: 4013594563024
Godt tidspunkt at købe
107 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 107 kr hos Proshop DK. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 107 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
107 kr
Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st. billede

Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.

»Rosie« har en usædvanlig farverig skal for en skildpadde. Børnene skal »bearbejde« mønstrene på Josies skal i henhold til skabelonbrikkerne. Et udfordrende spil! Egenskaber - Anbefalet alder: 4+ - Materiale: træ, pap - Antal brikker: 41 - Produktmål: 23,5 x 22,5 cm

EAN: 4013594563024Varenr.: 3424840

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st. lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK107 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 107 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Brætspil.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 141 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
»Rosie« har en usædvanlig farverig skal for en skildpadde. Børnene skal »bearbejde« mønstrene på Josies skal i henhold til skabelonbrikkerne. Et udfordrende spil! Egenskaber - Anbefalet alder: 4+ - Materiale: træ, pap - Antal brikker: 41 - Produktmål: 23,5 x 22,5 cm

Specifikationer

Producent
Goki
Artikelnummer (MPN)
56302

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
107 kr
Normalpris
114 kr
Lige nu
107 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st. i 141 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 114 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goki Wooden Turtle Puzzle Game Rosy 41st. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj107 kr13 kr (11%)
1. maj120 kr29 kr (19%)
11. apr.149 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret