Gå til hovedindhold
Vivanco Receiver connection STC FV15-N

Vivanco Receiver connection STC FV15-N

VivancoKablerEAN: 4008928440690
Tæt på normalprisen
55 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 55 kr hos Proshop DK. Historisk lavpris: 50 kr (april 2026).

Se pris på Vivanco Receiver connection STC FV15-N

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 55 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
55 kr
Vivanco Receiver connection STC FV15-N billede

Vivanco Receiver connection STC FV15-N

RF-kabel, F-stik han til F-stik han, 1.5 m, dobbelt afskærmet, hvid

EAN: 4008928440690Varenr.: 3398037

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Vivanco Receiver connection STC FV15-N lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Vivanco Receiver connection STC FV15-N. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK55 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 55 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 50 kr. Produktet hører til kategorien Kabler.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 55 kr ligger tæt på normalprisen (55 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Producent
Vivanco
Artikelnummer (MPN)
44069

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
50 kr
Normalpris
55 kr
Lige nu
55 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Vivanco Receiver connection STC FV15-N i 158 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 55 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Vivanco Receiver connection STC FV15-N. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Vivanco Receiver connection STC FV15-N de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr.55 kr1 kr (2%)
8. apr.54 kr4 kr (8%)
3. apr.50 kr4 kr (7%)
2. apr.54 kr4 kr (8%)
26. mar.50 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret