Gå til hovedindhold
Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis

Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis

NukNuk MadkasseEAN: 4008600185772
Godt tidspunkt at købe
114,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 114 kr hos Kids-world.dk. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 114.95 kr.
Kids-world.dk logo
Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
114,95 kr
Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis billede

Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis

EAN: 4008600185772Varenr.: 260379-3081131Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Kids-world.dk114,95 krPå lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Kids-world.dk, til 114 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 114,95 kr er den laveste, PriceTracker har målt i 170 dage. Det er et godt tidspunkt at købe. Se hele prisudviklingen.

Specifikationer

Farve
Turkis

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
114,95 kr
Normalpris
125 kr
Lige nu
114,95 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis i 170 dage. Laveste pris i perioden er 114,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 144,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 125 kr.

Den nuværende pris på 114,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nuk Snackbeholder - 440 ml - Turkis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj114,95 kr30 kr (21%)
20. maj144,95 kr28,99 kr (25%)
2. maj115,96 kr28,99 kr (20%)
9. mar.144,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret