Gå til hovedindhold
Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm

RUKO Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm

RUKORedskaberEAN: 4007140052728
-23%357 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 462,5 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 357 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på RUKO Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 357 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-23%357 kr
Før 462,5 kr
Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm billede

Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm

Spiralbor DIN338 type N HSS-R med neddrejet skaft til 10 mm. Valset spiralbor af højpræstations-hurtigstål. Anvendes til stål, stålgods legeret og ulegeret op til 900 N/mm ², grå-, temper-, sejjern- og trykgods, sinterjern, nysølv, grafit, kortspåntagende

EAN: 4007140052728Varenr.: 298647Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på RUKO Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på RUKO Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk357 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 357 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Redskaber.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Spiralbor DIN338 type N HSS-R med neddrejet skaft til 10 mm. Valset spiralbor af højpræstations-hurtigstål. Anvendes til stål, stålgods legeret og ulegeret op til 900 N/mm ², grå-, temper-, sejjern- og trykgods, sinterjern, nysølv, grafit, kortspåntagende

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på RUKO Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm i 154 dage. Den nuværende pris er 357 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Bor neddr. DIN338-N HSS-R 24,0mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar.357 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret