Gå til hovedindhold
Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm

RUKO Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm

RUKOGevindbakker og møtrikkerEAN: 4007140025234

Billigste pris lige nu: 321 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på RUKO Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 321.06 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-38%321,06 kr
Før 518,75 kr
Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm billede

Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm

Denne runde gevindskærer er produceret i overensstemmelse med den europæiske standard DIN EN 22568, som tidligere var kendt under betegnelsen DIN223. Denne standard sikrer at værktøjet opfylder specifikke tekniske krav, hvilket er afgørende for kvaliteten

EAN: 4007140025234Varenr.: 355612Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på RUKO Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på RUKO Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk321,06 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 321 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Denne runde gevindskærer er produceret i overensstemmelse med den europæiske standard DIN EN 22568, som tidligere var kendt under betegnelsen DIN223. Denne standard sikrer at værktøjet opfylder specifikke tekniske krav, hvilket er afgørende for kvaliteten

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
305,86 kr
Normalpris
316 kr
Lige nu
321,06 kr

PriceTracker har fulgt prisen på RUKO Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm i 35 dage. Laveste pris i perioden er 305,86 kr (registreret d. 21. juli 2026), højeste er 321,06 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 316 kr.

Den nuværende pris på 321,06 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Gevindbakke rund HSS M 22×2,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. aug.321,06 kr15,2 kr (5%)
21. jul.305,86 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret