Gå til hovedindhold
Westmark Dørslag

Westmark Dørslag

WestmarkSiEAN: 4004094016233
29,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 29 kr hos Pizzafredag.

Se pris på Westmark Dørslag

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 29.95 kr.
Pizzafredag logo
Pizzafredag
TrustScore 5 ud af 54,9
På lagerNy vareLevering: 1-4 dage
29,95 kr
Westmark Dørslag billede

Westmark Dørslag

Et dørslag kan gøre opgaven nem og hurtig når du skal have væden fra din friske mozzarella eller hælde vandet fra når du har kogt pasta, grøntsager eller kartofler.

EAN: 4004094016233Varenr.: WEMA0002Levering: 1-4 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Westmark Dørslag lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Westmark Dørslag. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Pizzafredag29,95 krPå lager1-4 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Pizzafredag, til 29 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,9.

Beskrivelse

Fra forhandleren Pizzafredag:
Et dørslag kan gøre opgaven nem og hurtig når du skal have væden fra din friske mozzarella eller hælde vandet fra når du har kogt pasta, grøntsager eller kartofler.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Westmark Dørslag i 114 dage. Den nuværende pris er 29,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Westmark Dørslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Westmark Dørslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj29,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret