Gå til hovedindhold
Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm

Knipex Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm

KnipexKombinationstængerEAN: 4003773080367
410 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 410 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Knipex Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 410 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
410 kr
Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm billede

Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm

Disse avancerede kombinationstænger er designet med fokus på både funktionalitet og æstetik, hvilket sikrer en langvarig holdbarhed og et tiltalende udseende. De er produceret med en sort oxideret overfladebehandling og har et glat, poleret hoved, der for

EAN: 4003773080367Varenr.: 365407Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Knipex Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Knipex Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk410 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 410 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Disse avancerede kombinationstænger er designet med fokus på både funktionalitet og æstetik, hvilket sikrer en langvarig holdbarhed og et tiltalende udseende. De er produceret med en sort oxideret overfladebehandling og har et glat, poleret hoved, der for

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Knipex Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm i 169 dage. Den nuværende pris er 410 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kraft-kombinationstang 02 02 225 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.410 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret