Gå til hovedindhold
ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets

ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets

599 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 599 kr hos Ladcyklen.dk.

Se pris på ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 599 kr.
Ladcyklen.dk logo
Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
599 kr
ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets billede

ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets

Crash-sensorik fem kontrolsensorer evaluerer konstant data i løbet af brugen og registrerer farlige situationer IntelliSleep hvis der ikke registreres nogen bevægelse i fem minutter, går chippen automatisk i dvaletilstand og sparer energi Bluetooth 5.0

EAN: 4003318688386Varenr.: 68838Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Ladcyklen.dk599 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Ladcyklen.dk, til 599 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Dele og tilbehør til køretøjer.

Beskrivelse

Fra forhandleren Ladcyklen.dk:
Crash-sensorik fem kontrolsensorer evaluerer konstant data i løbet af brugen og registrerer farlige situationer IntelliSleep hvis der ikke registreres nogen bevægelse i fem minutter, går chippen automatisk i dvaletilstand og sparer energi Bluetooth 5.0

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets i 175 dage. Den nuværende pris er 599 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ABUS QUIN Sensor Q9 Sensor for QUIN helmets de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.599 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret