Gå til hovedindhold
Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml

Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml

Memo ParisParfume og eau de cologneEAN: 3700458603002
1.995 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.995 kr hos NordicFeel DK.

Se pris på Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1995 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
1.995 kr
Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml billede

Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml

En olfaktorisk odyssé mellem hav og læderMemo Paris Ocean Leather Eau de Parfum er en ekstraordinær duftkomposition, der fortryder med sin unikke kombination af havets uendelighed og læderets tidløse elegans. Denne avancerede unisexparfume åbner med en elektrificerende eksplosion af mandarinolie og salvie absolut, som derefter udvikler sig til en fascinerende fortælling om dybde og mystik. Basilikumsessens og elemiaessens skaber en frisk, grøn dimension, mens muskatnød og viol tilfører en uimodståelig kompleksitet. I hjertet af kompositionen møder havets kraft læderets sensuelle styrke, forenet med vetiveressens og cedertræessens maskuline elegans. Dette er mere end en parfume - det er en sanselig rejse, der transporterer dig til oceaner af ubegrænsede muligheder, hvor hver dråbe fortæller en historie om eventyr og tidløs raffinement.Hvad der gør Ocean Leather så exceptionelUnik duftkomposition, der forener havets friskhed med læderets sensuelle dybdeEksklusive råvarer som mandarinolie, salvie absolut og elemiaessensUnisex-formulering, der passer alle, som værdsætter avanceret parfumekunstLangvarig duftoplevelse, der udvikler sig smukt på hudenOplev magien i Memo Paris Ocean Leather - en duftrejse, der definerer moderne elegans. Opdag din nye signaturparfume i dag.

EAN: 3700458603002Varenr.: 108783

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK1.995 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 1.995 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Produktet hører til kategorien Parfume og eau de cologne.

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
En olfaktorisk odyssé mellem hav og læderMemo Paris Ocean Leather Eau de Parfum er en ekstraordinær duftkomposition, der fortryder med sin unikke kombination af havets uendelighed og læderets tidløse elegans. Denne avancerede unisexparfume åbner med en elektrificerende eksplosion af mandarinolie og salvie absolut, som derefter udvikler sig til en fascinerende fortælling om dybde og mystik. Basilikumsessens og elemiaessens skaber en frisk, grøn dimension, mens muskatnød og viol tilfører en uimodståelig kompleksitet. I hjertet af kompositionen møder havets kraft læderets sensuelle styrke, forenet med vetiveressens og cedertræessens maskuline elegans. Dette er mere end en parfume - det er en sanselig rejse, der transporterer dig til oceaner af ubegrænsede muligheder, hvor hver dråbe fortæller en historie om eventyr og tidløs raffinement.Hvad der gør Ocean Leather så exceptionelUnik duftkomposition, der forener havets friskhed med læderets sensuelle dybdeEksklusive råvarer som mandarinolie, salvie absolut og elemiaessensUnisex-formulering, der passer alle, som værdsætter avanceret parfumekunstLangvarig duftoplevelse, der udvikler sig smukt på hudenOplev magien i Memo Paris Ocean Leather - en duftrejse, der definerer moderne elegans. Opdag din nye signaturparfume i dag.

Specifikationer

Producent
Memo Paris
Størrelse
75 ml
Artikelnummer (MPN)
108783

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
1.995 kr
Normalpris
1.995 kr
Lige nu
1.995 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml i 103 dage. Laveste pris i perioden er 1.995 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.007 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.995 kr.

Den nuværende pris på 1.995 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Memo Paris Ocean Leather Eau de Parfum - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj1.995 kr12 kr (1%)
19. maj2.007 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret