Gå til hovedindhold
Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml

Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml

Giorgio ArmaniGaveæskerEAN: 3614273895439
850 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 850 kr hos Beautycos DK.

Se pris på Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 850 kr.
Beautycos DK logo
Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vare
850 kr
Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml billede

Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml

🌊 Klassisk maritim herreduft · Ideel som gave · Frisk citrus, akvatiske og trænoter En stilren gaveæske, der indfanger essensen af italiensk elegance med den ikoniske Acqua di Giò-duft. Sættet samler signaturduften og en matchende komplementerende kropspleje, så du kan lagdele og forlænge den friske, rene aura fra bad til sidste spray. Duftprofil Top: Sprød citrus og kølig havbrise, der åbner let og forfriskende. Hjerte: Aromatiske urter og en diskret, lys blomsterlig nuance for balance og dybde. Base: Trænoter som ceder og patchouli afrundet med musk for et maskulint, rent udtryk. Fordele Komplet duftoplevelse i én æske – perfekt til gave eller selvforkælelse. Alsidig og diskret sofistikeret duft, der fungerer til både hverdag og aften. Mulighed for lag-på-lag med medfølgende kropspleje for øget holdbarhed. Tidløs favorit, der klæder de fleste stilarter og aldre. Sådan bruger du produktet Start gerne i badet med den medfølgende kropspleje, hvis sættet indeholder shower gel – det lægger en let base af duft. Påfør 1–3 sprays på rene, tørre pulspunkter (hals, bryst og/eller håndled) med ca. 10–15 cm afstand. Undgå at gnide håndleddene sammen, så bevares topnoterne klare og friske. Ønskes ekstra projektion, kan du give en let tåge på tøjet fra afstand. Genopfrisk efter behov. Anledning og sæson Ideel til kontor, studieliv, fritid og afslappede aftener. Særligt velegnet i forår og sommer, men kan bæres året rundt for et rent, maritimt udtryk. Tip Fugt huden med en neutral lotion før påføring – det hjælper duften med at holde længere. Opbevar flasken køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens friskhed.

EAN: 3614273895439Varenr.: 3614273895439

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Beautycos DK850 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Beautycos DK, til 850 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Gaveæsker.

Beskrivelse

Fra forhandleren Beautycos DK:
🌊 Klassisk maritim herreduft · Ideel som gave · Frisk citrus, akvatiske og trænoter En stilren gaveæske, der indfanger essensen af italiensk elegance med den ikoniske Acqua di Giò-duft. Sættet samler signaturduften og en matchende komplementerende kropspleje, så du kan lagdele og forlænge den friske, rene aura fra bad til sidste spray. Duftprofil Top: Sprød citrus og kølig havbrise, der åbner let og forfriskende. Hjerte: Aromatiske urter og en diskret, lys blomsterlig nuance for balance og dybde. Base: Trænoter som ceder og patchouli afrundet med musk for et maskulint, rent udtryk. Fordele Komplet duftoplevelse i én æske – perfekt til gave eller selvforkælelse. Alsidig og diskret sofistikeret duft, der fungerer til både hverdag og aften. Mulighed for lag-på-lag med medfølgende kropspleje for øget holdbarhed. Tidløs favorit, der klæder de fleste stilarter og aldre. Sådan bruger du produktet Start gerne i badet med den medfølgende kropspleje, hvis sættet indeholder shower gel – det lægger en let base af duft. Påfør 1–3 sprays på rene, tørre pulspunkter (hals, bryst og/eller håndled) med ca. 10–15 cm afstand. Undgå at gnide håndleddene sammen, så bevares topnoterne klare og friske. Ønskes ekstra projektion, kan du give en let tåge på tøjet fra afstand. Genopfrisk efter behov. Anledning og sæson Ideel til kontor, studieliv, fritid og afslappede aftener. Særligt velegnet i forår og sommer, men kan bæres året rundt for et rent, maritimt udtryk. Tip Fugt huden med en neutral lotion før påføring – det hjælper duften med at holde længere. Opbevar flasken køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens friskhed.

Specifikationer

Producent
Giorgio Armani
Størrelse
140.00ml
Artikelnummer (MPN)
3614273895439

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml i 175 dage. Den nuværende pris er 850 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Giorgio Armani - Acqua Di Gio Gift Set 140 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.850 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret