Gå til hovedindhold
L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml

L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml

70 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 70 kr hos Cocopanda DK.

Se pris på L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 70 kr.
Cocopanda DK logo
Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
70 kr
L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml billede

L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml

Anti-Wrinkle Densifying Night Care er beriget med kalcium. En antirynkenatcreme udviklet til moden hud, som hjælper med at stramme huden op.

EAN: 3600523350216Varenr.: 3205530

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Cocopanda DK70 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Cocopanda DK, til 70 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Lotion og fugtighedscreme.

Beskrivelse

Fra forhandleren Cocopanda DK:
Anti-Wrinkle Densifying Night Care er beriget med kalcium. En antirynkenatcreme udviklet til moden hud, som hjælper med at stramme huden op.

Specifikationer

Producent
L'Oréal Paris
Artikelnummer (MPN)
A8991102

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml i 166 dage. Den nuværende pris er 70 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for L'Oréal Paris Wrinkle Expertise Night 55+ 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. mar.70 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret