Gå til hovedindhold
Makeupholder 14 rum, Selena

Five Makeupholder 14 rum, Selena

FiveOpbevaring og organiseringEAN: 3560234520998
Fra 99 krtil 100 kr
2 forhandlere
· Ny vare

Prisforskel mellem forhandlere: 1 kr (1 %)

Billigste pris lige nu: 99 kr hos SimplyOrganized blandt 2 forhandlere.

Sammenlign priser på Five Makeupholder 14 rum, Selena og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. Sammenlign pris og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
SimplyOrganized logo
SimplyOrganizedBedste pris
TrustScore 5 ud af 54,8
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
99 kr
Til butik
SmartaSaker DK logo
SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
På lagerNy vare
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud på Five Makeupholder 14 rum, Selena sorteret efter laveste pris, og find den billigste forhandler. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud på Five Makeupholder 14 rum, Selena sorteret efter laveste pris. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid for hver forhandler.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1SimplyOrganized99 krPå lager1-3 hverdageKøb
2SmartaSaker DK100 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 2 danske forhandlere til priser fra 99 kr til 100 kr — en prisforskel på 1 kr (1 %). Billigst er SimplyOrganized (Trustpilot-score 4,8) med leveringstid 1-3 hverdage. Produktet hører til kategorien Opbevaring og organisering.

Beskrivelse

Fra forhandleren SmartaSaker DK:
14 rum til makeup og penslerTransparent design giver fuldt overblikKompakt og smidig størrelseMed denne makeupholder får du styr på pensler, læbestifter og neglelak på en flot måde. Det transparente design gør, at du ser hele indholdet med det samme, og de 14 rum giver god plads til dine favoritter.Praktisk makeupopbevaring med gennemtænkt designMakeupholderen Selena har rum i forskellige størrelser, der passer til både smalle pensler og større produkter. De ni mindre rum i den ene ende er perfekte til læbestifter eller mascara, mens de større rum rummer paletter, cremer eller smykker. Målene 22,3 x 12,7 cm gør, at holderen får plads på de fleste makeupborde uden at fylde for meget.Flot og holdbar kvalitetHolderen er fremstillet i polystyren med silikonedetaljer, der holder den stabilt på plads. Det klare materiale falder ind i de fleste miljøer og giver et let og luftigt indtryk. Nem at tørre af og holde ren.SpecifikationerMål: 22,3 x 12,7 x 7 cmAntal rum: 14Materiale: Polystyren, silikoneFarve: Klar/transparent

Specifikationer

Farve
Transparent
Størrelse
22,3cm x 12,7cm x 7cm
Artikelnummer (MPN)
JJA-155910

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Five Makeupholder 14 rum, Selena i 175 dage. Den nuværende pris er 99 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Makeupholder 14 rum, Selena. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Makeupholder 14 rum, Selena de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.99 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret