Gå til hovedindhold
Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml

Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml

LorealHårfarveEAN: 3474634006306
-51%49 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 99 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 49 kr hos Beautycos DK.

Se pris på Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 49 kr.
Beautycos DK logo
Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vare
-51%49 kr
Før 99 kr
Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml billede

Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml

⭐ Ammoniakfri tone-i-tone farve · Intens mahogni 6,55 · Glansfuldt og naturligt lookSkab en dyb, elegant mahogni-tone med en professionel, ammoniakfri demi-permanent hårfarve fra L’Oréal Professionnel. Nuancen 6,55 ligger på niveau mørk blond/lys brun og giver et markant mahogniudtryk med raffineret dybde og høj glans. Konsistensen er cremet for en jævn fordeling i håret og et ensartet, naturligt resultat.FordeleAmmoniakfri tone-i-tone farve, der er skånsom mod håret.Intens mahogni-reflekt (6,55) med dybde og flot glans.Frisker farven op eller giver subtil forandring uden hårde udgroninger.Udglatter håroverfladen og efterlader håret med en blød, velplejet fornemmelse.Velegnet til at udjævne og blende grå hår for et mere harmonisk helhedsindtryk.Nuance 6,55En varm, intens mahogni på niveau 6 med dobbelt mahogni-reflekt. Resultatet afhænger af din udgangspunktstone og hårets kvalitet; på naturhår giver den en dyb, levende glød, mens den på forfarvet hår kan intensivere og forædle den eksisterende nuance.ResultatGlimt af multidimensionel glans og farvedybde.Jævn, ensartet farve fra rod til spids.Et blødt, velplejet udtryk, der ser naturligt og raffineret ud.Godt at videProfessionel salonfarve i 50 ml tube.Udviklet til tone-i-tone farvning og opfriskning af farve uden drastiske skift.Resultat og holdbarhed påvirkes af hårets tilstand, porøsitet og udgangspunkt.Bemærk: Dette er professionelle farver, det vil sige kemi, og derfor er det vigtigt med den rigtige information, før du går i gang. Kontakt din frisør, og hvis du har den nødvendige viden – god fornøjelse i en farverig hverdag. BEAUTYCOS fralægger sig alt ansvar for utilsigtede hændelser i forbindelse med brugen af hårfarverne.

EAN: 3474634006306Varenr.: 3474634006306

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Beautycos DK49 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Beautycos DK, til 49 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Hårfarve.

Beskrivelse

Fra forhandleren Beautycos DK:
⭐ Ammoniakfri tone-i-tone farve · Intens mahogni 6,55 · Glansfuldt og naturligt lookSkab en dyb, elegant mahogni-tone med en professionel, ammoniakfri demi-permanent hårfarve fra L’Oréal Professionnel. Nuancen 6,55 ligger på niveau mørk blond/lys brun og giver et markant mahogniudtryk med raffineret dybde og høj glans. Konsistensen er cremet for en jævn fordeling i håret og et ensartet, naturligt resultat.FordeleAmmoniakfri tone-i-tone farve, der er skånsom mod håret.Intens mahogni-reflekt (6,55) med dybde og flot glans.Frisker farven op eller giver subtil forandring uden hårde udgroninger.Udglatter håroverfladen og efterlader håret med en blød, velplejet fornemmelse.Velegnet til at udjævne og blende grå hår for et mere harmonisk helhedsindtryk.Nuance 6,55En varm, intens mahogni på niveau 6 med dobbelt mahogni-reflekt. Resultatet afhænger af din udgangspunktstone og hårets kvalitet; på naturhår giver den en dyb, levende glød, mens den på forfarvet hår kan intensivere og forædle den eksisterende nuance.ResultatGlimt af multidimensionel glans og farvedybde.Jævn, ensartet farve fra rod til spids.Et blødt, velplejet udtryk, der ser naturligt og raffineret ud.Godt at videProfessionel salonfarve i 50 ml tube.Udviklet til tone-i-tone farvning og opfriskning af farve uden drastiske skift.Resultat og holdbarhed påvirkes af hårets tilstand, porøsitet og udgangspunkt.Bemærk: Dette er professionelle farver, det vil sige kemi, og derfor er det vigtigt med den rigtige information, før du går i gang. Kontakt din frisør, og hvis du har den nødvendige viden – god fornøjelse i en farverig hverdag. BEAUTYCOS fralægger sig alt ansvar for utilsigtede hændelser i forbindelse med brugen af hårfarverne.

Specifikationer

Producent
Loreal
Størrelse
50.00ml
Artikelnummer (MPN)
3474634006306

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml i 175 dage. Den nuværende pris er 49 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Loreal Prof. Hi. Richesse 6,55 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.49 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret