Gå til hovedindhold
Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil

Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil

lexibookLegetøjEAN: 3380743116662
299,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 299 kr hos Gucca.dk.

Se pris på Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 299.95 kr.
Gucca.dk logo
Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
299,95 kr
Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil billede

Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil

Spil mod venner med Lexibook Electronic 2 Players Soccer Game (JG945) et actionfyldt bordspil. Indgår i serien: fodbold. Genre: familiespil

EAN: 3380743116662Varenr.: 740083Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Gucca.dk299,95 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Gucca.dk, til 299 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Gucca.dk:
Spil mod venner med Lexibook Electronic 2 Players Soccer Game (JG945) et actionfyldt bordspil.. Indgår i serien: fodbold. Genre: familiespil

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil i 103 dage. Den nuværende pris er 299,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lexibook - Elektronisk Fodbold Bordspil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj299,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret