Gå til hovedindhold
DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler

DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler

DMCGarnEAN: 3357995018754
-8%160,95 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 175 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 160 kr hos Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby.

Se pris på DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 160.95 kr.
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby logo
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 4.5 ud af 54,5
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
-8%160,95 kr
Før 175 kr
DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler billede

DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler

Med dette fine hæklekit fra DMC, kan du lave smukke potteskjuler til at give ekstra liv til dine urtepotter. Kittet indeholder både garn og tilbehør, så du let kan hækle dine egne potteskjulere i en rolig farvepalet. Selve opskriften er vurderet til begyn

EAN: 3357995018754Varenr.: 3357995018754Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby160,95 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby, til 160 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5. Produktet hører til kategorien Garn.

Beskrivelse

Fra forhandleren Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby:
Med dette fine hæklekit fra DMC, kan du lave smukke potteskjuler til at give ekstra liv til dine urtepotter. Kittet indeholder både garn og tilbehør, så du let kan hækle dine egne potteskjulere i en rolig farvepalet. Selve opskriften er vurderet til begyn

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler i 95 dage. Den nuværende pris er 160,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DMC Mindful Making Hækle Kit Potteskjuler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj160,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret