Gå til hovedindhold
YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom

YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom

YETIYETI drinkwareEAN: 0888830409718
239 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 239 kr hos Lystfisk DK.

Se pris på YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 239 kr.
Lystfisk DK logo
Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: Standard
239 kr
YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom billede

YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom

YETI Rambler 20 oz Travel Mug Dette rejse kop fra YETI har den bedste isolering, så din kaffe holder sig varm fra du hælder den op, til du tager den sidste tår. Koppens specielle udformning, før at den passer i nærmeste alle kopholdere. Denne model er den eneste med det lækage fri låg, så selv hvis koppen vælter, så siver der ikke kaffe ud, så længe låget er korrekt skruet på, og lukket. Det ergonomiske håndtag, gør det nemt at drikke af koppen, selv på en bumblende togbane eller i båden. Mål: 18,9 x 11,6 cm. Vægt: 500 gr.

EAN: 0888830409718Varenr.: 70000004190Levering: Standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lystfisk DK239 krPå lagerStandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lystfisk DK, til 239 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lystfisk DK:
YETI Rambler 20 oz Travel Mug Dette rejse kop fra YETI har den bedste isolering, så din kaffe holder sig varm fra du hælder den op, til du tager den sidste tår. Koppens specielle udformning, før at den passer i nærmeste alle kopholdere. Denne model er den eneste med det lækage fri låg, så selv hvis koppen vælter, så siver der ikke kaffe ud, så længe låget er korrekt skruet på, og lukket. Det ergonomiske håndtag, gør det nemt at drikke af koppen, selv på en bumblende togbane eller i båden. Mål: 18,9 x 11,6 cm. Vægt: 500 gr.

Specifikationer

Producent
YETI

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom i 125 dage. Den nuværende pris er 239 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for YETI Rambler 20 Oz Travel Mug-Cherry Blossom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr.239 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret