Gå til hovedindhold
Adidas Løftestropper - Sort

Adidas Løftestropper - Sort

169 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 169 kr hos Fitnessshoppen DK.

Se pris på Adidas Løftestropper - Sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 169 kr.
Fitnessshoppen DK logo
Fitnessshoppen DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
169 kr
Adidas Løftestropper - Sort billede

Adidas Løftestropper - Sort

Optimer din styrketræning med Adidas Løftestropper – Sort, designet til at give et stærkere greb og reducere træthed i hænderne under tunge løft. Med holdbare materialer og blød polstring får du både komfort og kontrol, når du træner dødløft, rows eller pull-ups. Funktioner og fordele Forbedret greb Løftestropperne hjælper med at fastholde stangen, så du kan fokusere på teknikken uden at miste grebet – perfekt til tunge løft. Komfortabel neoprenpolstring Blød polstring omkring håndleddene giver ekstra støtte og mindsker trykket under træning. Slidstærkt vævet materiale Fremstillet i kraftigt vævet nylon, der tåler mange års brug med høj belastning. Universel pasform One size fits all – nemme at tilpasse og justere, så de passer perfekt til enhver håndstørrelse. Miljøvenlig emballage Leveres i 100 % genanvendelig og plastikfri emballage – et bæredygtigt valg til din træning. Sælges som sæt Indeholder to løftestropper (ét par). Hvorfor vælge Adidas Løftestropper? Adidas Løftestropper er udviklet til seriøse løft og effektiv træning. De giver dig mulighed for at udføre tunge sæt med bedre greb, øget stabilitet og mindre håndtræthed. Ideelle til styrketræning, crossfit og bodybuilding. Køb Adidas Løftestropper – Sort hos Fitnessshoppen.dk og oplev forskellen i dit greb og din styrke! Specifikationer Materiale: Slidstærkt vævet nylon Polstring: Neopren Størrelse: One size fits all Emballage: 100 % genanvendelig og plastikfri Antal: 1 par

EAN: 0885652001137Varenr.: ADGB-12141-NLI-ONE SIZE

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Adidas Løftestropper - Sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Adidas Løftestropper - Sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Fitnessshoppen DK169 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Fitnessshoppen DK, til 169 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Handsker og håndstøtter til vægtløftning.

Beskrivelse

Fra forhandleren Fitnessshoppen DK:
Optimer din styrketræning med Adidas Løftestropper – Sort , designet til at give et stærkere greb og reducere træthed i hænderne under tunge løft. Med holdbare materialer og blød polstring får du både komfort og kontrol, når du træner dødløft, rows eller pull-ups. Funktioner og fordele Forbedret greb Løftestropperne hjælper med at fastholde stangen, så du kan fokusere på teknikken uden at miste grebet – perfekt til tunge løft. Komfortabel neoprenpolstring Blød polstring omkring håndleddene giver ekstra støtte og mindsker trykket under træning. Slidstærkt vævet materiale Fremstillet i kraftigt vævet nylon, der tåler mange års brug med høj belastning. Universel pasform One size fits all – nemme at tilpasse og justere, så de passer perfekt til enhver håndstørrelse. Miljøvenlig emballage Leveres i 100 % genanvendelig og plastikfri emballage – et bæredygtigt valg til din træning. Sælges som sæt Indeholder to løftestropper (ét par). Hvorfor vælge Adidas Løftestropper? Adidas Løftestropper er udviklet til seriøse løft og effektiv træning. De giver dig mulighed for at udføre tunge sæt med bedre greb, øget stabilitet og mindre håndtræthed. Ideelle til styrketræning, crossfit og bodybuilding. Køb Adidas Løftestropper – Sort hos Fitnessshoppen.dk og oplev forskellen i dit greb og din styrke! Specifikationer Materiale: Slidstærkt vævet nylon Polstring: Neopren Størrelse: One size fits all Emballage: 100 % genanvendelig og plastikfri Antal: 1 par

Specifikationer

Producent
Adidas

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Adidas Løftestropper - Sort i 167 dage. Den nuværende pris er 169 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Adidas Løftestropper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Adidas Løftestropper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. mar.169 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret