Gå til hovedindhold
CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml

CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml

CleanParfume og eau de cologneEAN: 0874034011932
399 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 399 kr hos Beautycos DK.

Se pris på CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 399 kr.
Beautycos DK logo
Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vare
399 kr
CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml billede

CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml

CLEAN Radiant Nectar (TESTER) er en frisk og let sødmefuld duft, der kombinerer frugtagtige pærenoter med et hint af blomstret elegance og varm ambra. Denne skønne duft minder om solrige dage og forfriskende natur. CLEAN Radiant Nectar er ideel til dem, der ønsker en delikat, naturlig duft, som er perfekt til daglig brug og giver en følelse af renhed og energi.Bemærk: Neutral eller ingen emballage kan forekomme, mærket Tester! Testeren er ny og ubrugt.

EAN: 0874034011932Varenr.: 874034011932

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Beautycos DK399 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Beautycos DK, til 399 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Parfume og eau de cologne.

Beskrivelse

Fra forhandleren Beautycos DK:
CLEAN Radiant Nectar (TESTER) er en frisk og let sødmefuld duft, der kombinerer frugtagtige pærenoter med et hint af blomstret elegance og varm ambra. Denne skønne duft minder om solrige dage og forfriskende natur. CLEAN Radiant Nectar er ideel til dem, der ønsker en delikat, naturlig duft, som er perfekt til daglig brug og giver en følelse af renhed og energi.Bemærk: Neutral eller ingen emballage kan forekomme, mærket Tester! Testeren er ny og ubrugt.

Specifikationer

Producent
Clean
Størrelse
100.00ml
Artikelnummer (MPN)
874034011932

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml i 110 dage. Den nuværende pris er 399 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for CLEAN Radiant Nectar EDP (TESTER) 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj399 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret