Gå til hovedindhold
Nøglemagnet, Sort

Nøglemagnet, Sort

Sorter & GemEAN: 0850107007750
65 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 65 kr hos SmartaSaker DK.

Se pris på Nøglemagnet, Sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 65 kr.
SmartaSaker DK logo
SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ikke på lagerNy vare
65 kr
Nøglemagnet, Sort billede

Nøglemagnet, Sort

Fjern og sæt ting på nøgleringenSmå, lette og fleksible magneterVælg mellem sort, sort Pro og titaniumMed nøglemagneter kan du nemt hægte på og tage ting af din nøglering. De stærke og pålidelige letvægtsmagneter sidder godt fast under daglig brug. Du kan dog hurtigt slippe dem, når du for eksempel vil tage bilnøglen ud af din almindelige nøglering, eller fjerne hele nøgleringen, når du har den fastgjort til dine bukser, taske eller pung.Nøglemagneten giver dig en magnetisk quick release, der er praktisk at bruge til bilnøglen og andet nøgleringstilbehør. Den magnetiske hurtigudløser giver dig mulighed for hurtigt at løsne de to dele fra hinanden og kun bære den del, du har brug for i øjeblikket.Vælg mellem sort og titaniumDe små og fleksible magneter vejer omkring 5 gram hver og er kun 1 cm i diameter og 1,5 cm lange. Nøglemagneten fås i to farver. Udover at farven adskiller dem, har de to farver forskellige materialer i huset, der omslutter magneterne.SortMagneterne er anbragt i et hus lavet af slidstærkt ABS-plast. Nøgleringene er lavet af rustfrit stål.Sort ProEkstra holdbar magnet, der kan bære vægt op til 9 kg.TitaniumMagneterne er omsluttet af et slidstærkt og holdbart kabinet lavet af Titanium. Nøgleringe lavet af rustfrit stål.Pakken indeholder2 magneter2 nøgleringeSpecifikationerVægt: cirka 5 gram pr. stykDiameter: 1 cmLængde: 1,5 cmNøglering diameter: 1,5 cmMateriale: ABS plast eller titan, rustfrit stål

EAN: 0850107007750Varenr.: 13755-S

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nøglemagnet, Sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nøglemagnet, Sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1SmartaSaker DK65 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, SmartaSaker DK, til 65 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4.

Beskrivelse

Fra forhandleren SmartaSaker DK:
Fjern og sæt ting på nøgleringenSmå, lette og fleksible magneterVælg mellem sort, sort Pro og titaniumMed nøglemagneter kan du nemt hægte på og tage ting af din nøglering. De stærke og pålidelige letvægtsmagneter sidder godt fast under daglig brug. Du kan dog hurtigt slippe dem, når du for eksempel vil tage bilnøglen ud af din almindelige nøglering, eller fjerne hele nøgleringen, når du har den fastgjort til dine bukser, taske eller pung.Nøglemagneten giver dig en magnetisk quick release, der er praktisk at bruge til bilnøglen og andet nøgleringstilbehør. Den magnetiske hurtigudløser giver dig mulighed for hurtigt at løsne de to dele fra hinanden og kun bære den del, du har brug for i øjeblikket.Vælg mellem sort og titaniumDe små og fleksible magneter vejer omkring 5 gram hver og er kun 1 cm i diameter og 1,5 cm lange. Nøglemagneten fås i to farver. Udover at farven adskiller dem, har de to farver forskellige materialer i huset, der omslutter magneterne.SortMagneterne er anbragt i et hus lavet af slidstærkt ABS-plast. Nøgleringene er lavet af rustfrit stål.Sort ProEkstra holdbar magnet, der kan bære vægt op til 9 kg.TitaniumMagneterne er omsluttet af et slidstærkt og holdbart kabinet lavet af Titanium. Nøgleringe lavet af rustfrit stål.Pakken indeholder2 magneter2 nøgleringeSpecifikationerVægt: cirka 5 gram pr. stykDiameter: 1 cmLængde: 1,5 cmNøglering diameter: 1,5 cmMateriale: ABS plast eller titan, rustfrit stål

Specifikationer

Artikelnummer (MPN)
KS814-BLK

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Nøglemagnet, Sort i 106 dage. Den nuværende pris er 65 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nøglemagnet, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nøglemagnet, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj65 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret