Gå til hovedindhold
UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6

UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6

UAGMobiltelefon – coversEAN: 0840283913778
Tæt på normalprisen
444 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 444 kr hos Proshop DK.

Se pris på UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 444 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
444 kr
UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6 billede

UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6

Bagsidecover til mobiltelefon, magnetisk, MagSafe-kompatibilitet, PC-bagplade, termoplastisk polyuretan (TPU) ramme, is/sølv, for Samsung Galaxy Z Flip6

EAN: 0840283913778Varenr.: 3283822

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK444 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 444 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Mobiltelefon – covers.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 444 kr ligger tæt på normalprisen (444 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Bagsidecover til mobiltelefon, magnetisk, MagSafe-kompatibilitet, PC-bagplade, termoplastisk polyuretan (TPU) ramme, is/sølv, for Samsung Galaxy Z Flip6

Specifikationer

Producent
UAG
Artikelnummer (MPN)
214455114333

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
443 kr
Normalpris
444 kr
Lige nu
444 kr

PriceTracker har fulgt prisen på UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 455 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 444 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for UAG Plyo Pro ice/silver - Samsung Z Flip 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr.444 kr1 kr
23. mar.443 kr12 kr (3%)
22. mar.455 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret