Gå til hovedindhold
Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130

Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0808736670876
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 681 kr hos Dustin DK. Historisk lavpris: 619 kr (juni 2026).

Se pris på Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 681 kr.
Dustin DK logo
Dustin DK
TrustScore 3 ud af 53,0
På lagerNy vare
-0%681 kr
Før 681,25 kr
Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130 billede

Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130

Originalt HP gult farvestofblæk giver ensartede farver til store udskrifter Høj XL-kapacitet 69 ml-patron reducerer udskiftninger og nedetid Designet til HP DesignJet 30-, 90- og 130-serien for sikker kompatibilitet Farvebaseret formel giver en levende gul farve, ideel til grafik og plakater Originale HP-dele hjælper med at opretholde udskriftsydelse og reducere fejl

EAN: 0808736670876Varenr.: 5010067342

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Dustin DK681 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Dustin DK, til 681 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 619 kr. Produktet hører til kategorien Tonere og inkjetpatroner.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 681 kr ligger tæt på normalprisen (655 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Dustin DK:
Originalt HP gult farvestofblæk giver ensartede farver til store udskrifter Høj XL-kapacitet 69 ml-patron reducerer udskiftninger og nedetid Designet til HP DesignJet 30-, 90- og 130-serien for sikker kompatibilitet Farvebaseret formel giver en levende gul farve, ideel til grafik og plakater Originale HP-dele hjælper med at opretholde udskriftsydelse og reducere fejl

Specifikationer

Producent
HP
Artikelnummer (MPN)
C9427A

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
619 kr
Normalpris
655 kr
Lige nu
681 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 681 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 655 kr.

Den nuværende pris på 681 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hp Blæk Gul No.85 - Dnj 30/130 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. jun.681 kr62 kr (10%)
4. jun.619 kr62 kr (9%)
31. maj681 kr62 kr (10%)
30. maj619 kr62 kr (9%)
29. maj681 kr62 kr (10%)
28. maj619 kr62 kr (9%)
27. maj681 kr62 kr (10%)
30. apr.619 kr62 kr (9%)
29. apr.681 kr62 kr (10%)
26. apr.619 kr62 kr (9%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret