Gå til hovedindhold
MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle

MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle

MACHighlightere og luminizereEAN: 0773602794478

Billigste pris lige nu: 206 kr hos NiceHair DK.

Se pris på MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 206.25 kr.
NiceHair DK logo
NiceHair DK
TrustScore 5 ud af 54,6
På lagerNy vare
-25%206,25 kr
Før 275 kr
MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle billede

MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle

MAC Glow Play Highlighter - Sunset Drizzle er en cremet, skyblød highlighter, der giver den smukkeste glød og high shine på bare et øjeblik. Fremhæv din glød med Glow Play Bouncy Highlighter – en cremet highlighter med en let og luftig, næsten sky-lignende tekstur, der øjeblikkeligt giver både dit look og dit humør et boost. Bare dup på, ton ud og nyd din glow. Den innovative, elastiske tekstur blender ubesværet ind i huden og lægger sig smukt både på bar hud og oven på makeup. Påfør med fingerspidserne for en naturlig glød, eller byg intensiteten op med en 159S Brush for et mere markant highlight.

EAN: 0773602794478Varenr.: 127073

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NiceHair DK206,25 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NiceHair DK, til 206 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6. Produktet hører til kategorien Highlightere og luminizere.

Beskrivelse

Fra forhandleren NiceHair DK:
MAC Glow Play Highlighter - Sunset Drizzle er en cremet, skyblød highlighter, der giver den smukkeste glød og high shine på bare et øjeblik. Fremhæv din glød med Glow Play Bouncy Highlighter – en cremet highlighter med en let og luftig, næsten sky-lignende tekstur, der øjeblikkeligt giver både dit look og dit humør et boost. Bare dup på, ton ud og nyd din glow. Den innovative, elastiske tekstur blender ubesværet ind i huden og lægger sig smukt både på bar hud og oven på makeup. Påfør med fingerspidserne for en naturlig glød, eller byg intensiteten op med en 159S Brush for et mere markant highlight.

Specifikationer

Producent
MAC
Artikelnummer (MPN)
SBAE060000

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle i 1 dag. Den nuværende pris er 206,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for MAC Glow Play Highlighter 7,5 g - Sunset Drizzle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. aug.206,25 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret