Gå til hovedindhold
Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå

Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå

Kufferter og taskerEAN: 0754495616764
69 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 69 kr hos Estore DK.

Se pris på Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 69 kr.
Estore DK logo
Estore DK
TrustScore 4 ud af 53,8
Ikke på lagerNy vare
69 kr
Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå billede

Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå

Denne flotte taske er perfekt til rejser! Tasken kan foldes sammen, så rummet på ydersiden bliver en lomme til smart opbevaring. Denne smarte taske er det perfekte tilbehør, når du skal ud og rejse! Tasken er sammenfoldelig og har en lomme, så du kan opbevare den smart og kompakt, når den ikke er i brug. Når du folder tasken ud, bliver lommen til et ekstra rum på ydersiden af tasken. Dette rum giver dig også mulighed for at fastgøre tasken til din kuffert. Tasken har to grå håndtag, og begge rum er med lynlås. - Sammenfoldelig taske i mørkeblå - Tasken har to grå håndtag - Den ultimative taske til når du skal rejse Specifikationer: Farve: Mørkeblå Materiale: Polyester Mål: 45 x 32 x 16 cm Antal rum: 2 Længde, håndtag: 50 cm Pakken Indeholder: 1x Taske

EAN: 0754495616764Varenr.: 7570

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Estore DK69 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Estore DK, til 69 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Produktet hører til kategorien Kufferter og tasker.

Beskrivelse

Fra forhandleren Estore DK:
Denne flotte taske er perfekt til rejser! Tasken kan foldes sammen, så rummet på ydersiden bliver en lomme til smart opbevaring. Denne smarte taske er det perfekte tilbehør, når du skal ud og rejse! Tasken er sammenfoldelig og har en lomme, så du kan opbevare den smart og kompakt, når den ikke er i brug. Når du folder tasken ud, bliver lommen til et ekstra rum på ydersiden af tasken. Dette rum giver dig også mulighed for at fastgøre tasken til din kuffert. Tasken har to grå håndtag, og begge rum er med lynlås. - Sammenfoldelig taske i mørkeblå - Tasken har to grå håndtag - Den ultimative taske til når du skal rejse Specifikationer: Farve: Mørkeblå Materiale: Polyester Mål: 45 x 32 x 16 cm Antal rum: 2 Længde, håndtag: 50 cm Pakken Indeholder: 1x Taske

Specifikationer

Producent
eStore
Artikelnummer (MPN)
FVV-ZDB014

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå i 95 dage. Den nuværende pris er 69 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sammenfoldelig Taske - Mørkeblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj69 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret