Gå til hovedindhold
Sæt til armbånd - bambus - beige

B2X Sæt til armbånd - bambus - beige

B2XOpbevaring og organiseringEAN: 0737547165243
-14%119 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 139 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 119 kr hos Estore DK.

Se pris på B2X Sæt til armbånd - bambus - beige

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 119 kr.
Estore DK logo
Estore DK
TrustScore 4 ud af 53,8
På lagerNy vare
-14%119 kr
Før 139 kr
Sæt til armbånd - bambus - beige billede

Sæt til armbånd - bambus - beige

Med dette stilfulde stativ til armbånd kan du opbevare dine smykker på en stilfuld måde. Du sætter nemt armbåndene på, og kan så opbevare stedet i en æske eller helt synligt. Med håndledsstanderen får du et godt overblik, så du hurtigt kan vælge det rigtige smykke til dit outfit. Stedet er lavet i bambus og velour stof. - Filtringsfri opbevaring af dine armbånd - bliver en flot indretning - Naturligt design Specifikationer: Farve: beige Materiale: Bambus, velourstof

EAN: 0737547165243Varenr.: 19595

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på B2X Sæt til armbånd - bambus - beige lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på B2X Sæt til armbånd - bambus - beige. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Estore DK119 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Estore DK, til 119 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Produktet hører til kategorien Opbevaring og organisering.

Beskrivelse

Fra forhandleren Estore DK:
Med dette stilfulde stativ til armbånd kan du opbevare dine smykker på en stilfuld måde. Du sætter nemt armbåndene på, og kan så opbevare stedet i en æske eller helt synligt. Med håndledsstanderen får du et godt overblik, så du hurtigt kan vælge det rigtige smykke til dit outfit. Stedet er lavet i bambus og velour stof. - Filtringsfri opbevaring af dine armbånd - bliver en flot indretning - Naturligt design Specifikationer: Farve: beige Materiale: Bambus, velourstof

Specifikationer

Producent
B2X
Artikelnummer (MPN)
MC_06862

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på B2X Sæt til armbånd - bambus - beige i 109 dage. Den nuværende pris er 119 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sæt til armbånd - bambus - beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sæt til armbånd - bambus - beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj119 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret