Gå til hovedindhold
Genopladelig svampelampe, Lille Ask

Genopladelig svampelampe, Lille Ask

BelysningEAN: 0703556205935
479 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 479 kr hos SmartaSaker DK. Historisk lavpris: 407 kr (april 2026).

Se pris på Genopladelig svampelampe, Lille Ask

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 479 kr.
SmartaSaker DK logo
SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ikke på lagerNy vare
479 kr
Genopladelig svampelampe, Lille Ask billede

Genopladelig svampelampe, Lille Ask

7 forskellige lysindstillingerEksklusive materialevalgGenopladeligHold godt fast, for her kommer et yndigt eventyrlys til ethvert hjørne af hjemmet, klar til at lyse op og sætte stemningen som ingen anden. Men lad dig ikke narre af det delikate udseende. Denne farverige juvel er både genopladelig og lavet af solide materialer, hvilket sikrer, at dens lysglød vil blive ved med at fascinere igen og igen.En svampelampe med syv lysindstillingerDet er ikke kun formen, der gør denne charmerende svampelampe til en stjerne i rummet. Dens generøse batterilevetid på 12-15 timer sikrer, at den har energi nok til at lyse hele dagen lang. Med et let tryk på den skinnende lampeskærm, skifter svampelampen mellem sine syv bløde farver. Er du mere til det klassiske? Intet problem, en varm hvid lysindstilling venter også på dig med det samme enkle tryk.Hyggelig mini, smart small eller luksuriøs storSkovens magi kommer i alle former, og svampelampen Alice er selvfølgelig ingen undtagelse. Vælg en lille til et hyggeligt hjørne eller en stor, hvis du virkelig vil gøre indtryk. Uanset størrelsen bidrager stellet i varm valnød eller tidløs ask til charmen.Sådan skifter du farveTryk på knappen på lampefoden for at tænde lampen. Den starter i varm hvidt lys. For at aktivere farveskiftet skal du trykke let på lampeskærmen én gang. For at indstille en bestemt farve skal du trykke på lampeskærmen igen, til du når den ønskede farve.SpecifikationerDiameter, fod, mini: 3.2 cmDiameter, fod, lille: 5,5 cmDiameter, fod, stor:,5 cmDiameter svampskærm, mini: 6,6 cmDiameter svampskærm, lille: 10 cmDiameter svampskærm, stor: cmHøjde, mini: 7,3 cmHøjde, lille: cmHøjde, stor: 32 cmVægt, mini: 70 gVægt, lille: 248 gVægt, stor: 2,6 kgBatteritid: 12-15 timerLadekabel: USB-C (inkluderet)Mærke: GingkoAntal per pakke: 1 stk. Vægadapter medfølger ikkeSvampelampen er kun egnet til indendørs brug

EAN: 0703556205935Varenr.: 14141-SAsk

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Genopladelig svampelampe, Lille Ask lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Genopladelig svampelampe, Lille Ask. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1SmartaSaker DK479 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, SmartaSaker DK, til 479 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 407 kr. Produktet hører til kategorien Belysning.

Beskrivelse

Fra forhandleren SmartaSaker DK:
7 forskellige lysindstillingerEksklusive materialevalgGenopladeligHold godt fast, for her kommer et yndigt eventyrlys til ethvert hjørne af hjemmet, klar til at lyse op og sætte stemningen som ingen anden. Men lad dig ikke narre af det delikate udseende. Denne farverige juvel er både genopladelig og lavet af solide materialer, hvilket sikrer, at dens lysglød vil blive ved med at fascinere igen og igen.En svampelampe med syv lysindstillingerDet er ikke kun formen, der gør denne charmerende svampelampe til en stjerne i rummet. Dens generøse batterilevetid på 12-15 timer sikrer, at den har energi nok til at lyse hele dagen lang. Med et let tryk på den skinnende lampeskærm, skifter svampelampen mellem sine syv bløde farver. Er du mere til det klassiske? Intet problem, en varm hvid lysindstilling venter også på dig med det samme enkle tryk.Hyggelig mini, smart small eller luksuriøs storSkovens magi kommer i alle former, og svampelampen Alice er selvfølgelig ingen undtagelse. Vælg en lille til et hyggeligt hjørne eller en stor, hvis du virkelig vil gøre indtryk. Uanset størrelsen bidrager stellet i varm valnød eller tidløs ask til charmen.Sådan skifter du farveTryk på knappen på lampefoden for at tænde lampen. Den starter i varm hvidt lys. For at aktivere farveskiftet skal du trykke let på lampeskærmen én gang. For at indstille en bestemt farve skal du trykke på lampeskærmen igen, til du når den ønskede farve.SpecifikationerDiameter, fod, mini: 3.2 cmDiameter, fod, lille: 5,5 cmDiameter, fod, stor:,5 cmDiameter svampskærm, mini: 6,6 cmDiameter svampskærm, lille: 10 cmDiameter svampskærm, stor: cmHøjde, mini: 7,3 cmHøjde, lille: cmHøjde, stor: 32 cmVægt, mini: 70 gVægt, lille: 248 gVægt, stor: 2,6 kgBatteritid: 12-15 timerLadekabel: USB-C (inkluderet)Mærke: GingkoAntal per pakke: 1 stk. Vægadapter medfølger ikkeSvampelampen er kun egnet til indendørs brug

Specifikationer

Størrelse
Lille Ask
Artikelnummer (MPN)
G022AH2

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
407,15 kr
Normalpris
465 kr
Lige nu
479 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Genopladelig svampelampe, Lille Ask i 150 dage. Laveste pris i perioden er 407,15 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 465 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Genopladelig svampelampe, Lille Ask. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Genopladelig svampelampe, Lille Ask de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj479 kr71,85 kr (18%)
2. apr.407,15 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret