Gå til hovedindhold
Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran

Northio Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran

NorthioHjem og haveEAN: 0695765160351
Tæt på normalprisen
3.139 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 3.139 kr hos Estore DK. Historisk lavpris: 2.589 kr (marts 2026).

Se pris på Northio Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 3139 kr.
Estore DK logo
Estore DK
TrustScore 4 ud af 53,8
Ikke på lagerNy vare
3.139 kr
Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran billede

Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran

Retro havebænk med opbevaringsplads Opdag den perfekte kombination af stil og funktionalitet med vores retro havebænk. Denne bænk er ikke kun et sted for afslapning, men tilbyder også generøs opbevaringsplads, hvilket gør den til en uundværlig tilføjelse til din have. Med sit ergonomiske design og robuste konstruktion er den ideel til både små og store haver. Den er lavet af naturligt grantræ og har en lakfinish, der gør den både vand- og vejrbestandig, hvilket sikrer, at den bevarer sin skønhed og funktionalitet i lang tid. ✔ Fremstillet af naturligt grantræ til robust og holdbar brug ✔ Lakfinish for at forlænge dens levetid ✔ Ergonomisk design for høj komfort ✔ Stor opbevaringskapacitet til haveredskaber, grilltilbehør, sportsudstyr og mere ✔ Tilstrækkelig styrke til at støtte to personer Denne havebænk er ikke kun en fryd for øjet, men også en praktisk løsning til alle dine opbevaringsbehov. Med en imponerende bæreevne på 250 kg kan den nemt bære to voksne, hvilket gør den perfekt til socialt samvær i haven. Det ergonomiske design sikrer, at du sidder behageligt, uanset om du nyder en bog eller har en hyggelig samtale med en ven. Derudover byder den store opbevaringsplads på masser af plads til alt fra haveredskaber til sportsudstyr, hvilket hjælper dig med at holde dit udendørsmiljø organiseret og ryddeligt. Tekniske data: ✔ Farve: Naturlig ✔ Materiale: Gran ✔ Belastningskapacitet: 250 kg ✔ Ryglænsstørrelse: 113L x 30H cm ✔ Sædestørrelse: 115L x 42,5W x 45H cm ✔ Overordnede mål: 115L x 45W x 75H cm Denne havebænk leveres komplet med alle nødvendige dele til nem montering. Med sin naturlige farve og tidløse design vil den passe perfekt ind i enhver have, samtidig med at den tilbyder en praktisk løsning til både siddepladser og opbevaring. Giv din have en opgradering med denne elegante og funktionelle bænk.

EAN: 0695765160351Varenr.: 22198

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Northio Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Northio Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Estore DK3.139 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Estore DK, til 3.139 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 2.589 kr. Produktet hører til kategorien Hjem og have.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 3.139 kr ligger tæt på normalprisen (3.046 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Estore DK:
Retro havebænk med opbevaringsplads Opdag den perfekte kombination af stil og funktionalitet med vores retro havebænk. Denne bænk er ikke kun et sted for afslapning, men tilbyder også generøs opbevaringsplads, hvilket gør den til en uundværlig tilføjelse til din have. Med sit ergonomiske design og robuste konstruktion er den ideel til både små og store haver. Den er lavet af naturligt grantræ og har en lakfinish, der gør den både vand- og vejrbestandig, hvilket sikrer, at den bevarer sin skønhed og funktionalitet i lang tid. ✔ Fremstillet af naturligt grantræ til robust og holdbar brug ✔ Lakfinish for at forlænge dens levetid ✔ Ergonomisk design for høj komfort ✔ Stor opbevaringskapacitet til haveredskaber, grilltilbehør, sportsudstyr og mere ✔ Tilstrækkelig styrke til at støtte to personer Denne havebænk er ikke kun en fryd for øjet, men også en praktisk løsning til alle dine opbevaringsbehov. Med en imponerende bæreevne på 250 kg kan den nemt bære to voksne, hvilket gør den perfekt til socialt samvær i haven. Det ergonomiske design sikrer, at du sidder behageligt, uanset om du nyder en bog eller har en hyggelig samtale med en ven. Derudover byder den store opbevaringsplads på masser af plads til alt fra haveredskaber til sportsudstyr, hvilket hjælper dig med at holde dit udendørsmiljø organiseret og ryddeligt. Tekniske data: ✔ Farve: Naturlig ✔ Materiale: Gran ✔ Belastningskapacitet: 250 kg ✔ Ryglænsstørrelse: 113L x 30H cm ✔ Sædestørrelse: 115L x 42,5W x 45H cm ✔ Overordnede mål: 115L x 45W x 75H cm Denne havebænk leveres komplet med alle nødvendige dele til nem montering. Med sin naturlige farve og tidløse design vil den passe perfekt ind i enhver have, samtidig med at den tilbyder en praktisk løsning til både siddepladser og opbevaring. Giv din have en opgradering med denne elegante og funktionelle bænk.

Specifikationer

Producent
Northio
Artikelnummer (MPN)
ASM-84B-460

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
2.589 kr
Normalpris
3.046 kr
Lige nu
3.139 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Northio Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran i 157 dage. Laveste pris i perioden er 2.589 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 3.139 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 3.046 kr.

Den nuværende pris på 3.139 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Havebænk med opbevaring, 2-personers, gran de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj3.139 kr220 kr (8%)
5. apr.2.919 kr330 kr (13%)
26. mar.2.589 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret