Gå til hovedindhold
Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm

Northio Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm

NorthioHjem og haveEAN: 0695765146546
Tæt på normalprisen
1.169 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.169 kr hos Estore DK. Historisk lavpris: 969 kr (marts 2026).

Se pris på Northio Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1169 kr.
Estore DK logo
Estore DK
TrustScore 4 ud af 53,8
På lagerNy vare
1.169 kr
Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm billede

Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm

Forskønne dit hjem med vores elegante soveværelsespejl Vil du forskønne dit hjem? Så er vores soveværelsespejl lige noget for dig. Det er også en ideel gave til housewarming-fester, bryllupper, jubilæer eller fødselsdage. Det åbner op for en vidunderlig mulighed for at indrette dit hjem med minimal indsats, gøre det lysere og få dit værelse til at fremstå mere rummeligt. Tag vores vægspejl med hjem for at lyse op på væggene i dit hjem! ✔ Hallspejltype: buet vinduesramme med vinduesrist ✔ Indretter ikke kun dit værelse, men oplyser og åbner rummet ✔ Til vægmontering ✔ Glasspejl i metalramme ✔ Velegnet til stue, soveværelse, spisestue, entre ✔ Kan være en fremragende gave til venner, kærester, forældre Dette elegante vægspejl er designet til at give dit hjem et strejf af stil og funktionalitet. Med sin buede vinduesramme og vinduesrist skaber den en illusion af ekstra plads og lys, hvilket gør den perfekt til mindre rum eller mørke hjørner. Den robuste metalramme kombineret med glas af høj kvalitet garanterer holdbarhed og langvarig skønhed. Spejlet er nemt at montere på væggen og passer perfekt i forskellige rum såsom stue, soveværelse, spisestue eller entre. Dens alsidige design gør den til en god gaveide til enhver lejlighed, fra housewarming til bryllupsdage. Med dette spejl kan du nemt forvandle dit hjem til et lysere og mere indbydende sted. Specifikationer: ✔ Farve: Sort ✔ Materialer: metal, glas ✔ Overordnede mål: 91L x 60H cm ✔ Spejlstørrelse: 88L x 57H cm ✔ Glasdybde: 3 mm Leveringsomfang: ✔ 1 x vægspejl Dette soveværelsespejl er ikke kun en praktisk løsning til at reflektere lys og skabe en følelse af rum, men også en stilfuld indretningsdetalje, der kan løfte hele dit hjem. Med sit tidløse design og materialer af høj kvalitet er det et must for den stilbevidste boligejer.

EAN: 0695765146546Varenr.: 23626

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Northio Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Northio Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Estore DK1.169 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Estore DK, til 1.169 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 969 kr. Produktet hører til kategorien Hjem og have.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 1.169 kr ligger tæt på normalprisen (1.135 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Estore DK:
Forskønne dit hjem med vores elegante soveværelsespejl Vil du forskønne dit hjem? Så er vores soveværelsespejl lige noget for dig. Det er også en ideel gave til housewarming-fester, bryllupper, jubilæer eller fødselsdage. Det åbner op for en vidunderlig mulighed for at indrette dit hjem med minimal indsats, gøre det lysere og få dit værelse til at fremstå mere rummeligt. Tag vores vægspejl med hjem for at lyse op på væggene i dit hjem! ✔ Hallspejltype: buet vinduesramme med vinduesrist ✔ Indretter ikke kun dit værelse, men oplyser og åbner rummet ✔ Til vægmontering ✔ Glasspejl i metalramme ✔ Velegnet til stue, soveværelse, spisestue, entre ✔ Kan være en fremragende gave til venner, kærester, forældre Dette elegante vægspejl er designet til at give dit hjem et strejf af stil og funktionalitet. Med sin buede vinduesramme og vinduesrist skaber den en illusion af ekstra plads og lys, hvilket gør den perfekt til mindre rum eller mørke hjørner. Den robuste metalramme kombineret med glas af høj kvalitet garanterer holdbarhed og langvarig skønhed. Spejlet er nemt at montere på væggen og passer perfekt i forskellige rum såsom stue, soveværelse, spisestue eller entre. Dens alsidige design gør den til en god gaveide til enhver lejlighed, fra housewarming til bryllupsdage. Med dette spejl kan du nemt forvandle dit hjem til et lysere og mere indbydende sted. Specifikationer: ✔ Farve: Sort ✔ Materialer: metal, glas ✔ Overordnede mål: 91L x 60H cm ✔ Spejlstørrelse: 88L x 57H cm ✔ Glasdybde: 3 mm Leveringsomfang: ✔ 1 x vægspejl Dette soveværelsespejl er ikke kun en praktisk løsning til at reflektere lys og skabe en følelse af rum, men også en stilfuld indretningsdetalje, der kan løfte hele dit hjem. Med sit tidløse design og materialer af høj kvalitet er det et must for den stilbevidste boligejer.

Specifikationer

Producent
Northio
Artikelnummer (MPN)
ASM-830-631V01BK

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
969 kr
Normalpris
1.135 kr
Lige nu
1.169 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Northio Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm i 157 dage. Laveste pris i perioden er 969 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.169 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.135 kr.

Den nuværende pris på 1.169 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Buet Vægspejl Sort Metal 91x60 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj1.169 kr80 kr (7%)
5. apr.1.089 kr120 kr (12%)
26. mar.969 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret