Gå til hovedindhold
3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel

3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel

USB-adaptereEAN: 0611056454541
49 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 49 kr hos Estore DK.

Se pris på 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 49 kr.
Estore DK logo
Estore DK
TrustScore 4 ud af 53,8
På lagerNy vare
49 kr
3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel billede

3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel

Med dette adapterkabel kan du lytte til musik fra en USB-hukommelse gennem bilens AUX-stik. Bemærk, at bilen kræver en MP3-afkodningsfunktion. Lyt til musik gennem bilens AUX-stik fra en USB-nøgle takket være denne adapter. Kablet er fleksibelt og håndterer godt hverdagsslitage og er lille nok til at blive lagt i lommen. Adapteren kan også bruges med en USB-hukommelse til at lytte til musik i bilen. Bemærk, at bilen kræver en MP3-afkodningsfunktion. - Lyt til musik i bilen - Forbinder til en USB-hukommelse - Fleksibel og holdbar Specifikationer: Farve: Hvid Materiale: Plastik Længde: 10.5 cm Hane: 3.5 mm Aux Hona: USB Pakken Indeholder: 1x 3.5 mm Aux til USB-adapterkabel

EAN: 0611056454541Varenr.: 1819

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Estore DK49 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Estore DK, til 49 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Produktet hører til kategorien USB-adaptere.

Beskrivelse

Fra forhandleren Estore DK:
Med dette adapterkabel kan du lytte til musik fra en USB-hukommelse gennem bilens AUX-stik. Bemærk, at bilen kræver en MP3-afkodningsfunktion. Lyt til musik gennem bilens AUX-stik fra en USB-nøgle takket være denne adapter. Kablet er fleksibelt og håndterer godt hverdagsslitage og er lille nok til at blive lagt i lommen. Adapteren kan også bruges med en USB-hukommelse til at lytte til musik i bilen. Bemærk, at bilen kræver en MP3-afkodningsfunktion. - Lyt til musik i bilen - Forbinder til en USB-hukommelse - Fleksibel og holdbar Specifikationer: Farve: Hvid Materiale: Plastik Længde: 10.5 cm Hane: 3.5 mm Aux Hona: USB Pakken Indeholder: 1x 3.5 mm Aux til USB-adapterkabel

Specifikationer

Producent
eStore
Artikelnummer (MPN)
FVV-YPX0035

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel i 95 dage. Den nuværende pris er 49 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 3.5mm Aux-han til USB-hun adapterkabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj49 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret