Gå til hovedindhold
Pipedream Mini Anal Teazer

Pipedream Mini Anal Teazer

PipedreamSexlegetøjEAN: 0603912332063
-59%69 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 169 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 69 kr hos Woome.dk.

Se pris på Pipedream Mini Anal Teazer

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 69 kr.
Woome.dk logo
Woome.dk
TrustScore 3 ud af 52,9
På lagerNy vare
-59%69 kr
Før 169 kr
Pipedream Mini Anal Teazer billede

Pipedream Mini Anal Teazer

- Multivibrator med uendelige muligheder! - Til anal stimulation - Et must for fans af analsex og analsex-legetøj - Diskret design - Nem at indføre Med en brede på 3,2cm og en brugbar længde på 9cm er Mini Anal Teazer et sjovt lille legetøj og meget nem at bruge. Nyd af multispeed vibbrationerne som du selv styre ved at skrue i bunden.

EAN: 0603912332063Varenr.: PD4610-23

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Pipedream Mini Anal Teazer lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Pipedream Mini Anal Teazer. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Woome.dk69 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Woome.dk, til 69 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,9. Produktet hører til kategorien Sexlegetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Woome.dk:
- Multivibrator med uendelige muligheder! - Til anal stimulation - Et must for fans af analsex og analsex-legetøj - Diskret design - Nem at indføre Med en brede på 3,2cm og en brugbar længde på 9cm er Mini Anal Teazer et sjovt lille legetøj og meget nem at bruge. Nyd af multispeed vibbrationerne som du selv styre ved at skrue i bunden.

Specifikationer

Producent
Pipedream

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Pipedream Mini Anal Teazer i 110 dage. Den nuværende pris er 69 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Pipedream Mini Anal Teazer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Pipedream Mini Anal Teazer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj69 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret