Gå til hovedindhold
Patagonia Black Hole Duffel 70L

Patagonia Black Hole Duffel 70L

PatagoniaBackpackEAN: 0195699685017
1.399,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.399 kr hos Pro Outdoor. Historisk lavpris: 1.299 kr (marts 2026).

Se pris på Patagonia Black Hole Duffel 70L

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1399.95 kr.
Pro Outdoor logo
Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
1.399,95 kr
Patagonia Black Hole Duffel 70L billede

Patagonia Black Hole Duffel 70L

Patagonia Black Hole Duffel 70L Stor rummelig rejsevenlig duffelbag til de lidt større udflugter. Tasken er lavet i et slidstærkt materiale, som er meget velegnet til udendørs livet. Den er ikke 100 % vandtæt, men den kan sagtens tåle en del regn, da den

EAN: 0195699685017Varenr.: 211-49347_50396Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Patagonia Black Hole Duffel 70L lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Patagonia Black Hole Duffel 70L. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Pro Outdoor1.399,95 krIkke på lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Pro Outdoor, til 1.399 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 1.299 kr.

Beskrivelse

Fra forhandleren Pro Outdoor:
Patagonia Black Hole Duffel 70L Stor rummelig rejsevenlig duffelbag til de lidt større udflugter. Tasken er lavet i et slidstærkt materiale, som er meget velegnet til udendørs livet. Den er ikke 100 % vandtæt, men den kan sagtens tåle en del regn, da den

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
1.299,95 kr
Normalpris
1.370 kr
Lige nu
1.399,95 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Patagonia Black Hole Duffel 70L i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.299,95 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.399,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.370 kr.

Den nuværende pris på 1.399,95 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Patagonia Black Hole Duffel 70L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Patagonia Black Hole Duffel 70L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr.1.399,95 kr100 kr (8%)
9. mar.1.299,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret