Gå til hovedindhold
Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander

Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander

HPComputer – tilbehørEAN: 0195161141430
1.301,25 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.301 kr hos Hertels Boresko.

Se pris på Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1301.25 kr.
Hertels Boresko logo
Hertels Boresko
TrustScore 3.5 ud af 53,4
På lagerNy vareLevering: 1-7 arbejdsdage
1.301,25 kr
Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander billede

Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander

Produktinfo: Produkt: Skærm Mærke: HP Model: EliteDisplay Format: 24" 3 hurtige: Større skærmstørrelse giver bedre overblik Bedre farvegengivelse til grafisk arbejde Indbygget teknologi til reduktion af blænding Beskrivelse: En PC-skærm tilbyder en r

EAN: 0195161141430Varenr.: 9VF99AALevering: 1-7 arbejdsdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Hertels Boresko1.301,25 krPå lager1-7 arbejdsdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Hertels Boresko, til 1.301 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,4. Produktet hører til kategorien Computer – tilbehør.

Beskrivelse

Fra forhandleren Hertels Boresko:
Produktinfo: Produkt: Skærm Mærke: HP Model: EliteDisplay Format: 24" 3 hurtige: Større skærmstørrelse giver bedre overblik Bedre farvegengivelse til grafisk arbejde Indbygget teknologi til reduktion af blænding Beskrivelse: En PC-skærm tilbyder en r

Specifikationer

Størrelse
9"

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander i 174 dage. Den nuværende pris er 1.301,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skærm HP Elitedisplay E24 G4 24" Uden Stander de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.1.301,25 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret