Gå til hovedindhold
Wilson Team 3 Bag Heather Green

Wilson Team 3 Bag Heather Green

WilsonTennistaskeEAN: 0097512647977
Tæt på normalprisen
-37%283 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 449 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 283 kr hos Tennisshoppen DK. Historisk lavpris: 268 kr (april 2026).

Se pris på Wilson Team 3 Bag Heather Green

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 283 kr.
Tennisshoppen DK logo
Tennisshoppen DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
-37%283 kr
Før 449 kr
Wilson Team 3 Bag Heather Green billede

Wilson Team 3 Bag Heather Green

Wilson tennistaske med rumlighed op til 3 tennisketcher, samt stor lynlås lomme. Tennistaske med stort hovedrum - Wilson Team 3 Bag Heather Green I denne tennistaske fra Wilson har du i hovedetrummet plads til at opbevare 2-3 tennisketcher, tennisudstyr og tøj. Udover det store rum, er der en stor lynlås lomme hvori du kan opbevare bolde, greb, personlige ejendele eller andet ekstra tennis tilbehør. Den er nem og komfortabel at transporter via det øverste håndtag eller via de polstrede skulderstropper.  Komfortabel og nem transportering Mål:  76 x 10 x 33 cm Materiale: Polyester. 

EAN: 0097512647977Varenr.: 2198790000Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Wilson Team 3 Bag Heather Green lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Wilson Team 3 Bag Heather Green. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Tennisshoppen DK283 krIkke på lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Tennisshoppen DK, til 283 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 268 kr.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 283 kr ligger tæt på normalprisen (283 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Tennisshoppen DK:
Wilson tennistaske med rumlighed op til 3 tennisketcher, samt stor lynlås lomme. Tennistaske med stort hovedrum - Wilson Team 3 Bag Heather Green I denne tennistaske fra Wilson har du i hovedetrummet plads til at opbevare 2-3 tennisketcher, tennisudstyr og tøj. Udover det store rum, er der en stor lynlås lomme hvori du kan opbevare bolde, greb, personlige ejendele eller andet ekstra tennis tilbehør. Den er nem og komfortabel at transporter via det øverste håndtag eller via de polstrede skulderstropper.  Komfortabel og nem transportering Mål:  76 x 10 x 33 cm Materiale: Polyester. 

Specifikationer

Producent
Wilson

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
268 kr
Normalpris
283 kr
Lige nu
283 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Wilson Team 3 Bag Heather Green i 171 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 283 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 283 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Wilson Team 3 Bag Heather Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Wilson Team 3 Bag Heather Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr.283 kr15 kr (6%)
24. apr.268 kr15 kr (5%)
8. mar.283 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret