Gå til hovedindhold
Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4

Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4

MakitaRedskaberEAN: 0088381430425
-45%60,47 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 60 kr hos Homeshop DK.

Se pris på Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 60.47 kr.
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
-45%60,47 kr
Før 109,95 kr
Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4 billede

Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4

EAN: 0088381430425Varenr.: 1624726

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Homeshop DK60,47 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Homeshop DK, til 60 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Redskaber.

Specifikationer

Producent
Makita
Artikelnummer (MPN)
168652-4

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
60,47 kr
Normalpris
61 kr
Lige nu
60,47 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 60,47 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 61,6 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 61 kr.

Den nuværende pris på 60,47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Makita Tændrør Cmr6h (Ek7651h) - 168652-4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar.60,47 kr1,13 kr (2%)
9. mar.61,6 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret