Gå til hovedindhold
Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g

Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g

BerkleyFiskegrejEAN: 0028632937358
120 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 120 kr hos Outdoor i Centrum.

Se pris på Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 120 kr.
Outdoor i Centrum logo
Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
120 kr
Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g billede

Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g

Nøglefunktioner Glidebait med provokerende side-til-side bevægelse Høj, lokkende raslen ved spinstop og jerk Blyfri konstruktion og langkastende vægttransfersystem Skarpe Fusion19-trekroge sikrer solid krogning

EAN: 0028632937358Varenr.: 4845-18520Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Outdoor i Centrum120 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Outdoor i Centrum, til 120 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2. Produktet hører til kategorien Fiskegrej.

Beskrivelse

Fra forhandleren Outdoor i Centrum:
Nøglefunktioner Glidebait med provokerende side-til-side bevægelse Høj, lokkende raslen ved spinstop og jerk Blyfri konstruktion og langkastende vægttransfersystem Skarpe Fusion19-trekroge sikrer solid krogning

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g i 114 dage. Den nuværende pris er 120 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Berkley Zilla Glider Ayu Green 18g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj120 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret